Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Müjdeler sürecek”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Müjdeler sürecek”

Hem asrın felaketiyle mücadele edildiğini hem de asrın projelerinin tek tek gerçeğe dönüştürüldüğünü dile getirdi. Bugün her alanda destek veren bir Türkiye'ye kavuşulduğunu sözlerine ekledi. Erdoğan, önümüzdeki günlerde millete yeni müjdeler vermeye devam edeceklerini ifade etti.

ABONE OL
26 Mart 2023 02:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Müjdeler sürecek”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da gerçekleşen İlim Yayma Vakfı 52. Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, geçtiğimiz hafta yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybedenleri andı. Erdoğan, Anadolu insanının ekonomik durumu ne olursa olsun ihtiyaç sahipleriyle paylaşmayı sürdürdüğünü belirtti. Vakıf ve derneklerin reklam ve algı peşinde koşmadan gurur verici işler yaptığını vurguladı.

Erdoğan, zehirli dilleriyle kuru gürültü patırtı yaparak kendilerini yolumuzdan alıkoyabileceklerini düşünenlere boyun eğmeyeceklerini ifade etti. Tehditlere, zorbalıklara, aba altından sopa gösteren kifayetsizlere rağmen, ülke ve millete hizmet mücadelesini kararlılıkla sürdürmeleri gerektiğine değindi.

Cumhurbaşkanı, kişi başı milli gelirin 10 bin 650 dolara yükseldiğini söyleyerek Türkiye’nin her alanda destan yazdığını belirtti. Hem asrın felaketiyle mücadele edildiğini hem de asrın projelerinin tek tek gerçeğe dönüştürüldüğünü dile getirdi. Bugün her alanda destek veren bir Türkiye’ye kavuşulduğunu sözlerine ekledi. Erdoğan, önümüzdeki günlerde millete yeni müjdeler vermeye devam edeceklerini ifade etti.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.